Home / Tag Archives: prezanton

Tag Archives: prezanton

Kaltrina na prezanton me vjehrrën

Kaltrina na prezanton me vjehrrën

Kaltrina Mikushnica është moderatorja e njohur nga Vushtrria. Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë shumë të shkurtër, shkruan KosovaToday. Kaltrina nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale ku pas vetes ka me mijëra ndjekës. Sot …

Read More »

Prezanton me babanë, shikoni sa shumë ngjajnë

Prezanton me babanë, shikoni sa shumë ngjajnë

Këngëtari i mirënjohur, Blero po vazhdon të jetë një ndër më të përfolurit. Është jeta e tij private krahas asaj muzikore që e bën atë tejet të komentuar në publik dhe në qendër të medieve rozë, shkruan KosovaToday. Së shpejti dhe e dashura e tij Afrona do të martohen. Gjatë …

Read More »