Pallati mbretëror reagon pas deklaratave të Meghan dhe Harry: Çështjet e adresuara do të trajtohen privatisht nga familja

Çështjet rreth racës, të ngritur nga Duka dhe Dukesha e Sussex-it, Harry dhe Meghan janë “shqetësuese”…

Me barkun e rrumbullakosur, Meghan Markle dhe Princi Harry bëhen prindër për herë të dytë

Çifti i njohur, Meghan Markle dhe Princi Harry do të bëhen prindër për herë të dytë,…

Meghan dhe Harry nënshkruajnë kontratën me ‘shtëpinë e re”

Duka dhe Dukesha e Sussexit kanë një shtëpi të re tashmë: Netflix. 6 muaj pasi hoqën…