Temperatura mbi 35 gradë edhe në dy ditët e fundit të korrikut, ky është parashikimi i motit

Prishtina Weather paralajmëron se gjatë ditës së nesërme dhe pasnesër do të ketë vapë të madhe,…

Ky është parashikimi i motit për 5 ditët në vijim

Prishtina Weather bën të ditur se gjatë ditëve në vijim do të kemi mot stabil derisa…

Shkarkime rrufesh të kapura në momentin e duhur në Prishtinës

Pamje të rrufesë gjatë mbrëmjes në Prishtinë. Përveç reshjeve të shiut sonte gjatë mbrëmjes në Prishtinë…

Temperaturave të larta po ju vjen fundi, ja kur do të fillojnë ditët e freskëta në Kosovë

I nxehti afrikan ka sjellë temperatura të larta në Kosovë ndërkohë që edhe të enjten pritet…

Paralajmërohen rrebeshe me bubullima sot në Kosovë

Prishtina Weather ka publikuar parashikimin e motit për sot dhe ditët e ardhshme. 12.07 – Nxehtë,…

Sot mos dilni pa çadër, ky është parashikimi i motit për këtë javë

Parashikimi i motit për këtë javë. Prishtina Weather ka njoftuar se kjo javë do të nis…

Pritet rënia e temperaturave, ky është parashikimi për pesë ditët e ardhshme

Nga 1 korriku pritet rënia e temperaturave. Në ditët e para të korrikut pritet rënie e…

I nxehti afrikan vazhdon, parashikimi i motit për 5 ditët e ardhshme

Vazhdon vapa e madhe, parashikimi i motit për 5 ditët e ardhshme. Deri në fundjavë mbetet…

Bëhuni gati që nga java e ardhshme të përballeni me të nxehtin afrikan

Bëhuni gati për të nxehtit afrikan këtë javë në Kosovë. Java fillon me mot të nxehtë…

Nga e hëna ngritën temperaturat, ky është parashikimi i motit

Ky është parashikimi i motit për deri ditën e hënë . Në pjesën e dytë të…

Parashikimi i motit: Mot i paqëndrueshëm edhe gjatë pesë ditëve të ardhshme

Mot i paqëndrueshëm edhe gjatë pesë ditëve të ardhshme, ky është parashikimi. Vazhdon moti i paqëndrueshëm…

Kështu do të jetë moti sot dhe tri ditët e ardhshme

Parashikimi i motit për sot dhe tri ditët e ardhshme. Prishtina Weather ka njoftuar për motin…