Pasi nisi stërvitjet të Juventus, Ronaldo ka një mesazh për tifozët e tij

Cristiano Ronaldo thyen heshtjen dy ditë pas kthimit të tij në Torino. Portugezi ka publikuar një…

Interi po e transferon njërin ndër mesfushorët më kreativ në botë

Pjaniç me valixhet gati, edhe Inter në garë për shërbimet e tij. Që Miralem Pjanic është…

Ronaldo rikthehet në Torino

Ronaldo rikthehet në Torino sot. Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo pritet të kthehet në Torino sot…

PSG tenton të thyejë rekordin e transferimeve të kësaj vere në marrëveshjen me yllin e madh

PSG beson se do ta transferojë Pogbën. Parisi vazhdon të insistojë për Pogbën. Vlera e mesfushorit…

E la Milanin në ‘baltë’: Donnarummas i ndodh e papritura te PSG

Një lajm i bujshëm po qarkullon për ish-portierin e Milanit, Donaruma. Sipas asaj që raporton prestigjiozja…

Shfaqen parulla kundër Paul Pogbas

PSG nuk dëshiron të ndalet. Pas ardhjeve të Wijnaldum, Sergio Ramos, Donnarumma dhe Hakimi, klubi parizien…

Juventusi e ka gjetur zëvendësuesin e Ronaldos

Griezmann mund të zëvendësojë Ronaldon te Juventusi. Sulmuesi i Barcelonës, Antoine Griezmann po lidhet si pasues…

Wijnaldum e lë të shokuar PSG-në në prezantimin e tij

Aventura e Georgino Wijnaldum te PSG nis me këmbën e gabuar. Dihet që raportet mes parizienëve…

Thuhet se ia ka ‘marrë mendjen’ Kylian Mbappe, rrëfehet modelja italiane

Pasioni për sportin është i madh, e ka shoqëruar që kur ishte fëmijë. Marialuisa Jacobelli, gazetare,…

Real Madridi, PSG e Juventusi në prag të marrëveshjeve gjigante

Ronaldo, Mbappe dhe Icardi! Efekti domino i transferimeve që përfshjnë Juventusin, PSG-në dhe Real Madridin. Sipas…

ZYRTARE: PSG merr vendim për të ardhmen e Pochettinos

Pochettino vazhdon kontratën me PSG. Mauricio Pochettino mbetet trajner i gjigantit francez. Pochettino sot ka vazhduar…

Mbappe “vulos” të ardhmen, vendimin ia komunikon edhe PSG-së

Mauricio Pochettino tashmë është ribashkuar me Kylian Mbappé, pas kthimit të yllit francez nga pushimet. Asgjë…