.
Tuesday , July 16 2019
Home / Tag Archives: publikon

Tag Archives: publikon

Ryva publikon këngën e re, duket më e bukur se kurrë

Ajo është këngëtarja më e dashur për publikun. Këngëtarja e njohur, Ryva Kajtazi ka publikuar projekti më të ri muzikor. Ryva ka sjellur së bashku me videoklip këngën ‘Santorini’ e në të cilin ka shkëlqyer me dukjen me shumë stil dhe mjaft verore. Kujtojmë që ky është projekti i parë …

Read More »