Home / Tag Archives: publikon

Tag Archives: publikon

Ermali publikon foto i rrethuar nga femrat në Londër (Foto)

Ermal Fejzullahun e kanë rrethuar gjinia e bukur në Londër. Këngëtari Ermal Fejzullahu së fundmi ka shkuar në qytetin e Londrës për të performuar dhe nga atmosfera e krijuar i ka ndarë me ndjekësit disa imazhe. Në videon e postuar në të cilën ai shihet duke kënduar, dëgjohen zëra vajzash …

Read More »

Aferdita Dreshaj publikon foto nga palestra, e tëra e lagur

Ajo është një nga modelet me të përfolura. Afërdita Dreshaj është shfaqur joshëse në foton e fundit. Këngëtarja dhe modelja Adërdita Dreshaj e ka publikuar një foto të re në të cilën shfaqet e lagur nga palestra, shkruan lajmi.net. Bazuar në imazhin në të cilin shihet e djersitur, la të kuptohet se palestrën e ka marrë me shumë seriozitet. Afërdita njihet për suksesin që ka arritur në karrierë dhe jeta e saj private gjithmonë ka qenë në fokus të veçantë.

Read More »

Rita ‘djeg’ rrjetin, publikon fotot me seksi që keni parë

Këto foto të Rita Orës nuk duhen humbur Bukuroshja shqiptare Rita Ora ka sjellë disa poza shumë seksi. Ajo ka publikuar disa fotografi në Instagram, ku në secilën duket më joshëse se në tjetrën. Në të tre fotografitë, Rita shihet duket mbajtur dorën në gjoks dhe duke pozuar në mënyrë shumë provokuese. Nuk kanë munguar komentet pozitive ku të gjithë e komplimentojnë për format dhe bukurinë. Ndërkohë, Rita ka nisur turneun “Phoenix” që duket se do jetë suksesi i saj i radhës.

Read More »

Nga festa e djalit, Njomza publikon momentin më të bukur me vajzat e Engjin

Njomza Martinaj është vajza e këngëtares së mirenjohur shqiptare, Shyhrete Behlulit. Ajo para pak ditësh organizoi një festë madhështore për lindjen e djalit, shkruan ORAinfo. Ndonëse kishte shumë të ftuara, ato që morën gjithë vëmendjen janë familjarët e saj. E sot, Njomza ka postuar një foto ku shihet ajo me vajzat dhe me Engjin, e veshjet e tyre marrin gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Read More »

Majlinda publikon foto nga shtrati me Roanin, por ky detaj mori gjithë vëmendjen

Majlinda Zeka u bë shumë e njohur në publik për një kohë të shkurtër, pas lidhjes me këngëtarin, Majk. Nga lidhja e tyre e shkurtër ata kanë një djalë që e kanë quajtur, Roan, përcjell ORAinfo. Ndonëse është një nënë tejet e përkushtuar, Majlinda është tejet aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram. E sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se ajo e Roani posa janë zgjuar nga gjumi, e ajo që merr gjithë vëmendjen është zingjiri që ajo ia ka blerë djalit të saj./ORAinfo/

Read More »

Edhe pak ditë do të lindë, këngëtarja e njohur publikon fotot me të bukura me barkun e fryrë

Bukuroshja është në muajin e fundit të shtatzënisë. Ajo prej kohësh është larguar nga muzika duke u fokusuar në jetën private. Bëhet fjalë për këngëtaren, Gjira Kajtazi e cila së shpejti do të bëhet nënë për herë të parë, shkruan Indeksonline. E veshur në një fustan të kuq për trupi, Gjira dukej për mrekulli në ditët e fundit të shtatzënisë derisa asaj iu ka shtuar bukuria edhe më shumë. “Ti je mrekullia ime më e madhe” ka shkruar Gjira. Kujtojmë që ajo është në lidhje me futbollistin shqiptar, Ali Ibrahimi.

Read More »