Home / Tag Archives: publikon

Tag Archives: publikon

Elita publikon foto kur ishte shumë e re, do të befasoheni sa ndryshe duket

Elita Rudi është një ndër moderatoret më të përfolura shqiptare.Ajo është martuar para pak muajsh me reperin e njohur Gjikon dhe dasma e tyre madhështore dhe me shumë të ftuar bëri bujë të madhe në media.Elita tani është shtatzënë dhe duket se këtë kohë po e shijon shumë.Mirëpo, gjatë kësaj kohe ajo ka ndryshuar aq shumë sa mezi po njihet, e në një fotografi të para shumë viteve që e ka postuar ajo sot në Instastory, Elita po na e dëshmon edhe më shumë sa ka ndryshuar./ORAinfo/

Read More »

Learta publikon foton me të bukur me Matinin, nxit reagimin e Shyhretës

Learta Jakupi është reja e Shyhretes, tashmë e njohur dhe e dashur për publikun.Learta tani njihet si këngëtare e muzikës klasike, si dhe me dyqanin e saj të fustanave, shkruan ORAinfo.Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.Sot ajo ka publikuar një foto ku shfaqet bashkë me Matinin. Te veshur me shumë stil, me këtë foto ajo ka nxitur edhe reagimin e Shyhretës e cila ja ka dërgua ‘dy zemra’. /ORAinfo/

Read More »

Leonora publikon foto me Sami Lushtakun, do të befasoheni me dedikimin e saj

Leonora Jakupi është një ndër këngëtaret më të pëlqyera të muzikës shqiptare.Ajo ka sjellur për publikun shqiptar gjithmonë vetëm hite që kanë mbetur përherë në kujtesë, përcjell ORAinfo.Leonora është tejet aktive në rrjetet e saj sociale e sidomos në Instagram ku poston foto dhe video të ndryshme të jetës së saj.E sot, ajo ka postuar një foto me politikanin Sami Lushtaku, dhe që shihet se ajo po e mbron atë në kohën kur ai është duke u gjykuar./ORAinfo/

Read More »

Adelina luan me djalin, ia publikon foton më të ëmbël

Adelina Tahiri është një ndër këngëtaret më të përfolura shqiptare për momentinSidomos gjatë këtyre viteve kur ajo pranoi lidhjen me avokatin maqedonas 50 vjeçar, e me të cilin ka tani një djalë, përcjell ORAinfo.Adelina tani është tejet aktive në rrjete sociale, dhe pothuajse çdo ditë bën postime nga më të ndryshmet.E sot, ajo ka publikuar disa video duke luajtur me djalin e saj të vogël, e ai qesh aq shumë me nënën e tij./ORAinfo/

Read More »

Lushtaku publikon foto me Haradinajn: E kam mbrojtur dhe do ta mbroj luftën e UÇK’së

Para nisjes, në Aeroportin e Prishtinës Sami Lustaku ka pritur në vizitë kryeministrin e vendit Ramush Haradinajn.Sami Lushtaku ka thënë se nuk e dinë në çfarë cilësie është ftuar nga Gjykata Speciale, ku pritet të intervistohet me 16 janar.Para pak minutash, ai ka postuar dy fotografi në Facebook, ku shihet në shoqërinë e kryeministrit Ramush Haradinaj dhe familjarëve të tij.“Dje, sot, nesër dhe përgjithmonë, e kam mbrojtur dhe do ta mbroj të vërtetën, luftën e drejtë dhe të pastër të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës”, ka shkruar Lushtaku.

Read More »

Meda nga Tajlanda publikon foto me këngëtaren e njohur, reagimi i Lules iu lë pa fjalë

Meda dhe Lulja janë një ndër çiftet më të përfolura të estradës shqiptare.Pasi Meda ka qenë shumë I angazhuar në mbrëmjet dhe koncertet e fundvitit, duket se ata tani kanë gjetur më në fund kohë për një pushim, përcjell ORAinfo.Ata kanë shkuar dje në Tajlandë, dhe nga atje kanë postuar foto që në momentin e arritjes.Sot, Meda ka publikuar një foto me Vjollca Haxhiun, e që është foto e ditëve të kaluara, mirëpo, ajo që merr gjithë vëmendjen është komenti I Lules, e cila I quan ata ‘Mbret’ dhe ‘Mbretëreshë’./ORAinfo/

Read More »

Çfarë po bën Tuna, publikon Tianin në këtë gjendje

Altuna Sejdiu është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia, e që për publikun u bë e njohur emrin artistic Tuna.Që nga fillimet e saj ajo ka qenë shumë e pëlqyer për publikun, sidomos me karakterin dhe stilin e saj të veçantë, përcjell ORAinfo.Në këto vitet e fundit ajo është komentuar shumë në media e në publik sidomos pas lidhjes së saj me Patris Berishën e më vonë edhe pas lindjes së djalit, Tianit.Tuna edhe pse është shumë e përkushtuar në familjen e saj dhe në profesion, arrin të jetë edhe shumë aktive në rrjete sociale.E sot, ajo ka postuar një foto të Tianit ku duket se përmes filterëve të aplikacioneve të ndryshme e ka bërë atë të duket si qenush./ORAinfo/

Read More »

Seldi po publikon këngë të re, por ja kush është këngëtarja pranë tij

Seldi Qalliu është këngëtari nga Shqipëria e që u bë I njohur për publikun për një periudhë shumë të shkurtër.Që nga atëherë ai ëshë shumë I përfolur në media e në public e sidomos për lidhjet e tij, përcjell ORAinfo.Seldi së fundi u përfol shumë në media pas ndarjes së tij me këngëtaren, Mimoza Shkodra, me të cilën ishte I fejuar për pak muaj.Tani Seldi duket se ka filluar të bëhet më aktiv në muzikë, e këto ditë ai pritet të publikojë këngën e tij të re.E pranë tij do të jetë këngëtarja nga Shqipëria, Keisi Meidini./ORAinfo/

Read More »