Home / Tag Archives: publikon (page 5)

Tag Archives: publikon

Ermali publikon foto i rrethuar nga femrat në Londër (Foto)

Ermal Fejzullahun e kanë rrethuar gjinia e bukur në Londër. Këngëtari Ermal Fejzullahu së fundmi ka shkuar në qytetin e Londrës për të performuar dhe nga atmosfera e krijuar i ka ndarë me ndjekësit disa imazhe. Në videon e postuar në të cilën ai shihet duke kënduar, dëgjohen zëra vajzash …

Read More »

Aferdita Dreshaj publikon foto nga palestra, e tëra e lagur

Ajo është një nga modelet me të përfolura. Afërdita Dreshaj është shfaqur joshëse në foton e fundit. Këngëtarja dhe modelja Adërdita Dreshaj e ka publikuar një foto të re në të cilën shfaqet e lagur nga palestra, shkruan lajmi.net. Bazuar në imazhin në të cilin shihet e djersitur, la të kuptohet se palestrën e ka marrë me shumë seriozitet. Afërdita njihet për suksesin që ka arritur në karrierë dhe jeta e saj private gjithmonë ka qenë në fokus të veçantë.

Read More »

Nga festa e djalit, Njomza publikon momentin më të bukur me vajzat e Engjin

Njomza Martinaj është vajza e këngëtares së mirenjohur shqiptare, Shyhrete Behlulit. Ajo para pak ditësh organizoi një festë madhështore për lindjen e djalit, shkruan ORAinfo. Ndonëse kishte shumë të ftuara, ato që morën gjithë vëmendjen janë familjarët e saj. E sot, Njomza ka postuar një foto ku shihet ajo me vajzat dhe me Engjin, e veshjet e tyre marrin gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Read More »

Majlinda publikon foto nga shtrati me Roanin, por ky detaj mori gjithë vëmendjen

Majlinda Zeka u bë shumë e njohur në publik për një kohë të shkurtër, pas lidhjes me këngëtarin, Majk. Nga lidhja e tyre e shkurtër ata kanë një djalë që e kanë quajtur, Roan, përcjell ORAinfo. Ndonëse është një nënë tejet e përkushtuar, Majlinda është tejet aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram. E sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se ajo e Roani posa janë zgjuar nga gjumi, e ajo që merr gjithë vëmendjen është zingjiri që ajo ia ka blerë djalit të saj./ORAinfo/

Read More »

Edhe pak ditë do të lindë, këngëtarja e njohur publikon fotot me të bukura me barkun e fryrë

Bukuroshja është në muajin e fundit të shtatzënisë. Ajo prej kohësh është larguar nga muzika duke u fokusuar në jetën private. Bëhet fjalë për këngëtaren, Gjira Kajtazi e cila së shpejti do të bëhet nënë për herë të parë, shkruan Indeksonline. E veshur në një fustan të kuq për trupi, Gjira dukej për mrekulli në ditët e fundit të shtatzënisë derisa asaj iu ka shtuar bukuria edhe më shumë. “Ti je mrekullia ime më e madhe” ka shkruar Gjira. Kujtojmë që ajo është në lidhje me futbollistin shqiptar, Ali Ibrahimi.

Read More »

Valverde publikon emrat e futbollistëve që do të luajnë në ‘El Clasico’

Pas ndeshjes së të mërkurës Barcelona dhe Real Madrid do të përballën edhe në një ndeshje në këtë javë. Skuadra katalane do të udhëtoj drejt Madridit, për të kërkuar një tjetër fitore në ‘Santiago Bernabeu’. Pas fitores 0:3 gjatë së mërkurës, ku Barcelona siguroi kalimin në fazën finale të Kupës së Mbretit, Valverde ka përgatitur skuadrën për një tjetër fitore. Për ndeshjen e ardhshme, Valvede nuk do të mund të llogarisë në Rafinha Alcantaran dhe Thomas Vermaelen. Gjithashtu, listës i mungojnë edhe Kevin Prince Boateng, Samper dhe Jean Clair Todibo, përcjell lajmi.net. Më poshtë mund ta shihni listën me të ftuarit e Ernesto Valverde për ‘El Clasicon’ e ardhshme.

Read More »

E përqafuar me kunatën, Learta publikon momentin më të bukur nga festa e Njomzës

Learta Jakupi është reja e këngëtares së mirënjohur shqiptare, Shyhrete Behlulit. Ajo po përfolet shumë në media e në publik e kjo falë paraqitjeve të saj, përcjell ORAinfo. Para pak ditësh, kunata e saj, Njomza, organizoi një festë për djalin e saj dhe ndonëse kishte shumë të ftuara ishin vajza dhe reja e Shyhretes ato që morën gjithë vëmendjen. E sot, Learta postoi një foto ku shihet e përqafuar me kunatën e saj, Gresën, në një moment nga festa./ORAinfo/

Read More »

Adelina publikon foto të djalit, merr gjithë vëmendjen zingjiri që ia ka blerë

Adelina Tahiri është një prej kënëgëtareve më të pëlrfolura shqiptare. Që pas lidhjes me burrin maqedonas 50 vjeçar me të cilin ka një djalë, ajo u bë shumë e komentuar në media rozë dhe në publik. Ajo nuk heziton të na prezantojë jetën luksoze, e këtë e bën pothuajse çdo ditë. Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet djali i saj duke fjetur, e ajo që merr gjithë vëmendjen është zingjiri që Adelina e ka blerë për të./ORAinfo/

Read More »

Ish-banorja e Big Brother shtatzënë, publikon barkun e rrumbullakosur

Ajo ka qenë njëra nga banoret më të përfolura të Big Brother. Ish-banorja e Big Brother, Jona Kalemaj ka befasuar fansat me disa pamje të reja ku shfaqet sërish në pritje të ëmbël. Jona ka publikuar një video në Instagram me barkun e rrumbullakosur ndërsa shkruan: “Prap shtatzënë?” Pas disa sekondave ajo rikthen barkun në vend dhe na tregoi se kjo ishte vetëm një shaka: “Qyqja thashë se ishte 1 prilli, qenka 1 mars”. Jona Kalemaj ka dy fëmijë, më konkretisht dy vajza të bukura të cilat i bën shpesh herë publike përmes fotove në Instagram. Ato janë Ejsi dhe Santa dhe mami Jona i quan “diamantet e saj më të çmuar”.

Read More »