Home / Tag Archives: publikon (page 5)

Tag Archives: publikon

Diellza shtatzënë, shoqja ia publikon foton më të bukur ndonjëherë

Diellza Kolgeci është emri që për shumë vite ishte tejet i përfolur në media e në publik. Ajo ishte një modele e suksesshme për vite dhe jeta e saj private është jo pak e përfolur. Së fundi ajo ka treguar së është shtatzënë dhe para pak ditëve ajo ka bërë një festë të quajtur Baby Shoëer. Aty ajo ka zbuluar që së shpejti do të bëhet nënë e një vajze. E shoqja e saj e ngushtë Afërdita ka publikar një foto me Diellzën dhe e ka uruar për pritjen e ëmbël./ORAinfo/

Read More »

Motra e Bleron një bukuroshe e vërtetë, publikon foton më të ëmbël me vëllaun

Blero është ndër këngëtaret më të njohur dhe më të dashur për publikun tonë. Ai është i fejuar me Afronën, të cilët së shpejti do të martohen, shkruan ORAinfo. Blero është shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet. Por, mjaftë aktive është edhe motra e tij Tina, edhe pse jo shumë e njohur për publikun. Sot ajo ka publikuar një foto me Bleron, ku të dy po duken tejet bukur./ORAinfo/

Read More »

Kaltrina bëhet gati për të lindur, publikon foton me të bukur

Kaltrina Mikushnica është moderatorja nga Vushtrria, e që për publikun u bë tejet e njohur që në paraqitjen e saj të parë. Ajo tani është e martuar dhe është në pritje për të lindur vajzën e saj të dytë, përcjell ORAinfo. Kaltrina është shumë aktive në rrjetee sociale e sidomos gjatë kësaj kohe kur është shtatzënë. Ajo është në ditët e fundit të shtatzënisë, ndërsa ka publikuar edhe foton pak para lindjes. Kaq joshëse po duket ajo. /ORAinfo/

Read More »

Engji publikon foton e parë me djalin e motrës, shikoni si e quan nipin

U bë e njohur si vajza e këngëtares shumë të njohur shqiptare, Shyhrete Behluli dhe tani Engjëllusha Salihu është shumë e pëlqyer nga publiku shqiptar. Ndonëse në moshë të re ajo tani është një ndër këngëtaret më të pëlqyera të muzikës popullore, përcjell ORAinfo. Krahas angazhimeve, engji është edhe tejet aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram, ku poston foto e video të shumta. Sot, ajo ka postuar për herë të parë foton e djalit të motrës, që lindi pak javë më parë, e nga dashuria ajo e ka quajtur ‘binui’./ORAinfo/

Read More »

Rasti i 16 vjeҫares ka tronditur Gresën, publikon pamjen më të dhimbshme të saj

Gresa Behluli së pari është njohur si vajza e këngëtares së njohur, Shkurte Fejza. Por, tashmë ajo është e njohur si Gresa dhe si një këngëtare shumë e dashur, shkruan ORAinfo. Pos këngëve të suksesshme ajo njihet edhe si femër shumë elegante. Gresa është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet. E sot ajo ka bërë thirrje që të gjithë të dalin në protestë, për rastin e vajzës 16 vjeҫare, e cila u keqpërdor nga mësuesi i saj e pastaj edhe nga polici. Bashkangjitur me thirrjen, Gresa ka publikuar edhe një foto të dhimbshme, të bërë nga një artiste kosovare./ORAinfo/

Read More »

Gruaja e Milotit gati të lindë, publikon foto me pamjen më të bukur ndonjëherë

Milot Llalloshi është vëllai i këngëtares së mirënjohur shqiptare, Edona Llalloshit. Ai edhe vetë ka ushtruar dhe ushtron ende profesionin e muzikantit, përcjell ORAinfo. Ndërkaq, jeta e tij private është e përfolur shumë në media e në publik. Ai është martuar para pak vitesh kur bëri një dasmë madhështore, e në media bëri bujë nusja e tij. Ata tani po presin fëmijën e tyre të dytë e në fotot që i shohim gruaja e tij duket më bukur se kurrë./ORAinfo/

Read More »

Kaltrina Mikushnica publikon fotot më të bukura të festës së vajzës së saj

Kaltrina Mikushnica është ndër moderatoret më të njohura dhe më të pëlqyera nga publiku shqiptarë. Që nga paraqitja e saj e parë, ajo u dallua me thjeshtësinë dhe elegancën që e transmeton në ekran, përcjell ORAinfo. Ajo tani është shtatzënë dhe pret fëmijën e saj të dytë. Dje ajo e shoqëruar edhe nga burri i saj, kanë organizuar festë madhështore për ditëlindjen e vajzës së saj. Ndërsa sot ajo ka publikuar disa nga fotot me të bukura të ‘shkrepura’ gjatë ditëlindjes së vajzës së tyre. /ORAinfo/

Read More »

Fjolla publikon foton për herë të parë me vjehrrën, tregon çfarë raporti ka me të

Fjolla Svirca Mehmeti është një emër i njohur për publikun shqiptar. Ajo u bë e njohur si bashkëshortja e këngëtarit të njohur, Alban Mehmetit, dhe nga martesa e tyre ata kanë dy fëmijë, përcjell ORAinfo. Fjolla jo rrallëherë publikon foto me familjen e saj të ngushtë, por asnjëherë nuk e kemi parë të postojë foto me vjehrrën. Dhe kur është pyetur se çfarë raporti ka jo me vjehrrën, ajo ka postuar foton më të bukur dhe është përgjigjur “për mashallah”. /ORAinfo/

Read More »

Qëndresa publikon foton e parë pas lindjes, befason me pamjen

Qendresa Bajrami është gruaja e prezantuesit të njohur kosovar Labinot Gashi i njohur si Labi. Para pak muajsh ata u bënë prindër të një vajze që e pagëzuan me emrin Rroa, shkruan ORAinfo. Edhe pas lindjes Qëndresa vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale. Ajo se fundmi ka publikuar një foto të rrallë pas lindjes. E veshur me stil dhe me flokë të rregulluara, Qëndrsa po duket në formë. /ORAinfo/

Read More »