Home / Tag Archives: publikuar

Tag Archives: publikuar

Albatritit në lidhje, kështu ia shpreh dashurinë të dashurit

Albatritit në lidhje, kështu ia shpreh dashurinë të dashurit

Biona Muqiqi është një emër shumë i njohur për publikun. Ajo është motra e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit, përcjell KosovaToday. Biona njihet për paraqitjet e saj gjithmonë tërheqëse. Duke qenë shumë aktive në rrjete sociale, sot ajo ka publikuar një foto ku shfaqet më bukur se kurrë. Në këtë …

Read More »

Look-un, do ta ‘çmend’ Albanin

Look-un, do ta ‘çmend’ Albanin

Këngëtari i mirënjohur, Alban Mehmeti dhe gruaja e tij, Fjolla janë një çift tejet i përfolur në publik. Ata kanë disa vite që janë të martuar dhe tani janë prindër të dy djemve, shkruan KosovaToday. Fjolla është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme. Sot, ajo ka publikuar …

Read More »

Shikoni në çfarë gjendje e ka publikuar vetën

Shikoni në çfarë gjendje e ka publikuar vetën

U bë e njohur që në vitin 2004 si Miss Albania dhe tani, Agnesa Vuthaj është tejet e përfolur në publik. Gjithë këto vite ajo ka qenë pëherë e komentuar me paraqitjet e saj, përcjell KosovaToday. Tani ajo ka hapur një markë të vetën me veshmbathje për femra qe e …

Read More »

Ka diçka për të thënë

Ka diçka për të thënë

Learta Jakupi është një prej nuseve më të përfolura të estradës. Reja e Shyhretes është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj plot stil, përcjell KosovaToday. Ajo dhe djali i këngëtare tani janë prindër të një djali e i cili dje festoi ditëlindjen e dytë. Sot, Learta ka publikuar …

Read More »

Zbulon më shumë se ç’duhet me këtë fustan

Zbulon më shumë se ç’duhet me këtë fustan

Ajo është një ndër këngëtaret më të pëlqyera kosovare. Përveç për këngët e saj ajo është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj gjithmonë shumë tërheqëse, përcjell KosovaToday. Nora nuk heziton të jetë aktive në rrjete sociale ku shumë shpesh ndan me ndjekësit momente nga jeta e saj private …

Read More »

Takohet me aktoren shumë të njohur turke

Takohet me aktoren shumë të njohur turke

Shyhrete Behluli është këngëtarja shumë e pëlqyer kosovare. Atë e gjejmë përherë aktive si me këngë të reja ashtu edhe në mbrëmje e koncerte,përcjell KosovaToday. Krahas angazhimeve ajo është shumë aktive edhe në rrjete sociale. Sot, ajo ka publikuar një foto ku tregon se është takuar me aktoren shumë të …

Read More »

E ka rregulluar veten shumë bukur

E ka rregulluar veten shumë bukur

Grimerja, Njomza Martinaj është një ndër më të pëlqeyrat nga publiku. Përveç si grimere ajo u bë e njohur si vajza e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit, shkruan KosovaToday. Duke qenë një person shumë i njohur ajo posedon edhe shumë ndjekës në rrjete sociale e për të cilët nuk heziton …

Read More »

Del me gruan e tij, zonja merr vëmendjen me këtë pamje

Del me gruan e tij, zonja merr vëmendjen me këtë pamje

Dardan Gashi është një nga aktorët më të njohur kosovar. Ai u bë i njohur në serialin vendir “Çka ka shpija”, shkruan KosovaToday. Derisa është një djalë i parehatuar me nuse në shtëpinë e Xhek Setrës, Dardan Gashi i njohur si Hamdia, kështu nuk duket në jetën e përditshme. Ai …

Read More »