Home / Tag Archives: pushime

Tag Archives: pushime

Adelina në pushime me burrin, por përfundon në një gjendje aspak të mirë

Adelina Tahiri është këngëtarja që u bë e njohur dhe e përfolur në publik që në daljen e saj të parë. Sidomos këto vitet e fundit ajo u komentua shumë, pas lidhjes së saj me burrin maqedonas me të cilin tani ka një djalë, shkruan ORAinfo. Adelina tani jeton një jetë luksozë, e që nuk heziton ta ekspozojë në rrjetet e saj sociale. Sot, ajo ka publikuar disa imazhe ku shihet ndonëse ka shkuar në pushime luksoze ajo shaqet pa grim dhe jo si jemi mësuar ta shohim atë./ORAinfo/

Read More »

Feridja dhe Kaderi shkojnë në pushime bashkë, po largohen nga seriali ?

Seriali Më Fal ka bërë bujë të madhe tek ne. Aktoret e serialit turk “Beni Affet” (Më Fal), Feridja dhe Kaderi duket se pushimet e tyre po i shijojnë deri në maksimum. Edhe pse seriali në këto ditë është duke pauzuar, aktoret Feridja dhe Kaderi nuk kanë të ndalur. Së fundmi i shohim ato teksa kënaqen me partnerët e tyre në pushime. Vende të bukura duket se kanë vizituar. Ndoshta ato po mbushen energji pozitive që kur t’i kthehen xhirimeve të serialit “Beni Affet”, të japin maksimumin e tyre në rolet që kanë. Dhe, ja shihni tek kënaqen ato.

Read More »

‘Hamdia’ në pushime me gruan e mbuluar, zonja befason me veshjen që ka bërë

Dardan Gashi është një nga aktorët më të njohur kosovar. Ai u bë i njohur në serialin vendir “Çka ka shpija”, shkruan ORAinfo. Derisa është një djalë i parehatuar me nuse në shtëpinë e Xhek Setrës, Dardan Gashi i njohur si Hamdia, kështu nuk duket në jetën e përditshme. Ai është i martuar dhe në rrjetin e tij social gjithmonë poston fotografi bashkë me gruan e tij, e cila është e mbuluar. Së fundmi përmes një postimi ai ka treguar se ka qenë në një pushim me bashkëshorten e tij. Si e mbuluar ajo është veshur tejet bukur dhe po duket mjaftë elegante./ORAinfo/

Read More »

Learta në pushime me Kushtrimin, publikon pamje romantike me të

Learta Jakupi është reja e Shyhretes, tashmë e njohur dhe e dashur për publikun. Learta tani njihet si këngëtare e muzikës klasike, si dhe me dyqanin e saj të fustanave, shkruan ORAinfo. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme. Ajo ka shkuar në Brezovicë, e duket se po ia kalon shumë mirë. Nga atje, Learta ka publikuar disa pamje shumë të bukura./ORAinfo/

Read More »

Labi e Qëndresa në pushime, publikojnë foto nga hoteli super-luksoz

Labinot Gashi dhe gruaja e tij Qëndresa përbëjnë një ndër çiftet më të përfolura sidomos në këto javët e fundit në mediat dhe publikun shqiptar. U martuan para pak vitesh, e vetëm pak muaj më parë u bënë prindër të një vajze që e kanë quajtur Rroa. Që të dy janë tejet aktivë në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku vazhdimisht bëjnë postime të ndryshme. E sot, Labi ka postuar foto të një hoteli shumë luksoz në Turqi e që duket se ka shkuar së bashku me Qëndresën./ORAinfo/

Read More »

U bën prindër pak kohë më parë, Labi e Qëndresa gjejnë kohë për pushime

Qendresa Bajrami është gruaja e prezantuesit të njohur kosovar Labinot Gashi i njohur si Labi. Para pak muajsh ata u bënë prindër të një vajze që e pagëzuan me emrin Rroa, shkruan ORAinfo. Edhe pas lindjes Qëndresa vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale, i tilë është edhe bashkëshorti i saj. E sot Labi ka publikuar një foto përmes së cilës ka treguar se ka shkuar në një vend turistik. Duket se Labi ka gjetur kohë për pak pushim. Por, a thua është së bashku me Qëndresën, apo thjeshtë ndonjë projekt i tij./ORAinfo/

Read More »

U bën prindër pak kohë më parë, Labit e Qëndresa gjejnë kohë për pushime

Qendresa Bajrami është gruaja e prezantuesit të njohur kosovar Labinot Gashi i njohur si Labi. Para pak muajsh ata u bënë prindër të një vajze që e pagëzuan me emrin Rroa, shkruan ORAinfo. Edhe pas lindjes Qëndresa vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale, i tilë është edhe bashkëshorti i saj. E sot Labi ka publikuar një foto përmes së cilës ka treguar se ka shkuar në një vend turistik. Duket se Labi ka gjetur kohë për pak pushim. Por, a thua është së bashku me Qëndresën, apo thjeshtë ndonjë projekt i tij./ORAinfo/

Read More »

Aferdita në pushime super-luksoze me burrin, iu ‘befason’ me veshjen

Afërdita Dreshaj është ndër këngëtaret më të dashura. Ajo njihet si një vajzë shumë e bukur dhe atraktive, shkruan ORAinfo. Afërdita njihet me silin e saj shumë të veçantë e që e dëshmon në çdo foto që e poston. Këto ditë ajo ka shkuar në pushime shumë luksoze me burrin, por ajo që merr gjithë vëmendjen është veshja e saj./ORAinfo/

Read More »

Pasi u bënë prindër, Mozzik e Loredana në pushime, ja ku kanë shkuar

Loredana Zefi është gruaja e reperit të njohur, Mozzik. Ata para pak ditësh janë bërë prindër, shkruan ORAinfo. Ajo dhe reperi nga Ferizaji, Mozzik u bënë prindër të një vajze të cilën e kanë pagëzuar me emrin, Hana. Bukuroshja shqiptare është mjaft aktive edhe në rrjete sociale. Sonte përmes një postimi, Mozziku ka treguar se kanë shkuar për skijim, bashkë me Loredanën./ORAinfo/

Read More »

Vjollca ende në pushime, por shikoni në çfarë gjendje ka përfunduar

Vjollca Haxhiu është një ndër këngëtaret më të pëlqyera të muzikës popullore. Ajo është herë pas here aktive me këngë të reja dhe që të gjitha bëhen shumë të pëlqyera nga publiku shqiptar anë e mbanë botës, përcjell ORAinfo. Krahas ngazhimeve që I ka në profesion, Vjollca është tejet aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram. E këto ditë ajo po qëndron në Tajlandë dhe nga atje publikon foto të ndryshme për të na treguar sap o e shijon. E sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se pushimi i paska bërë mirë sepse duket shumë bukur./ORAinfo/

Read More »