Festat e fundvitit/ Manastirliu paralajmëron masa të reja: Kufizoni kontaktet, le të festojmë në familje këtë vit

Paralajmërohen masa të reja për frenimin e koronavirusit në vendin tonë. Kjo është bërë e ditur…

Ndërtohet Qendra Shëndetësore në Cërrik, Balla: I shërben 2500 banorëve. Mirënjohje ndaj miqve të Shqipërisë në këto kohë të vështira

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla sëbashku me Kryetarin e Bashkisë së Cërrikut,…

“S’vlejnë recetat me Whatsapp,” Manastirliu apel qytetarëve: Komunikoni me mjekun e familjes

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu nga Qendra Shëndetësore nr. 4 në Tiranë, ka…

Qeveria greke tjetër paketë në ndihmë të ekonomisë së goditur nga pandemia, 2.3 miliardë euro për kompanitë dhe punëtorët. Ja masat për shëndetësinë

Greqia tjetër paketa mbështetëse për punëtorët dhe biznesin e goditur nga pandemia. Zëdhënësi i qeverisë greke,…

​6 arsye të papritura për të cilat nuk jeni në dijeni se rrisin tensionin tuaj të gjakut

Nëse nuk keni pasur ndonjë problem me zemrën deri më tani, atëherë ndoshta nuk keni menduar…

Situata nga Covid-19/ Manastirliu flet për vaksinën e gripit: Kemi siguruar…

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu dhe ekspertë të shëndetit publik të programit kombëtar…