Zgjerimi i Greqisë me 12 milje në det, reagon PD: Qeveria të bëjë transparencë, çfarë negociatash janë bërë me palën greke?

Partia Demokratike ka reaguar në lidhje me zgjerimin e Greqisë me 12 milje det. PD shprehet…

Ministria e Financave i përgjigjet akuzave të opozitës: Ka kërkesë të shtuar nga biznesi për kredi. Ja masat e Qeverisë

Ministria e Financave i është përgjigjur sot akuzave të opozitës për situatën ekonomike në vend dhe…

“Kuvendi të presë opinionin e Venecias”, Rama pas apelit të Varhelyit: Refuzimi i Presidentit pranohet ose rrëzohet. Parlamenti do të rishprehet pa…

Kryeministri Edi Rama ka reaguar në lidhje me qëndrimin e komisionerit për Zgjerimin Oliver Varhelyi, ku…

Lleshaj takim me drejtues të Gardës së Republikës: Fuqizoni strukturat inteligjente!

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj zhvilloi sot një vizitë në Gardën e Republikës, ku pati një…