Haxhiu “godet” Kurtin: Ndërhyrja e Qeverisë në media, hapi i parë drejt diktaturës

Reagon edhe Bekim Haxhiu. Deputeti i PDK-së, Bekim Haxhiu ka reaguar ndaj ngjarjeve të sotme dhe…