Home / Tag Archives: reagimi

Tag Archives: reagimi

Pas aksionit në veri, vjen reagimi i Bashkimit Evropian

Pas aksionit të Policisë së Kosovës në veri, ka ardhur edhe reagimi i BE-së. Bashkimi Evropian ka ftuar për përmbajtje Prishtinën dhe Beogradin pas operacioneve të policisë së Kosovës me kërkesë të organeve të drejtësisë. Maja Kocijanciq, zëdhënëse në BE-së, në një reagim për media, ka thënë se “sigurimi i …

Read More »