Zidane te Juventus? – Kjo është e vërteta

Zidane e ka ndarë mendjen, e zbulojnë në Madrid. Zinedine Zidane ka kontratë deri në verën…

Mbappe shokon PSG, po shkon te gjiganti spanjoll

Mbappe informon PSG-në se nuk rinovon dhe do transferohet te Real Madrid. Ylli i PSG-së, Kylian…

Pak para El Clasicos, Barcelona merr një lajm pozitiv dhe një negativ

Skuadra e Barcelonës është mbledhur për të mbajtur seancën e radhës stërvitore. Në seancën e sotme…

Zidane i jep lajmin e keq Real Madridit

Zinedine Zidane nuk garanton qëndrimin në Real Madrid pas këtij sezoni. Pas ndeshjes me Liverpoolin, ku…

Ylli i Real Madrid pozitiv me COVID-19, mungon ndaj Liverpoolit

Ylli i Real Madrid pozitiv me COVID-19. Kanë nisur problemet te Real Madrid para ndeshjes ndaj…

Befasi në formacionet zyrtare: Sevilla – Atletico Madrid

Formacionet zyrtare: Sevilla – Atletico Madrid. Atletico Madrid ka përball një ndeshje shumë të vështirë dhe…

Nuk ndalet agjenti i Haalandit, ka në plan edhe disa takime me…

Së fundmi, është raportuar se agjenti i Erling Haaland, Mino Raiola, është parë duke udhëtuar për…

Ja kur do të merret vendimi për të ardhmen e Ronaldos

E ardhmja e Ronaldos vendoset para fundit të sezonit. Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo do të…

Diaz zbulon lëvizjen e Milanit për ta mbajtur

Brahim Diaz, zbulohet lëvizja e Milanit për ta mbajtur. Jo vetëm Tomori. Deri në fund të…

Çmimi ‘astronomik’ i Haalandit

Dortmund i vendos çmim ‘astronomik’ Haalandit. Borussia Dortmund së fundmi ka vendosur një çmim për gjithë…

“Bombë” në Itali: Isco po transferohet në Serie A

Isco do transferohet në Serie A por jo tek Juventus. Isco do të largohet këtë verë…

Perez synon transferimin edhe një tjetër ylli të madh

Jo vetëm Haaland dhe Mbappe, Perez synon transferimin edhe një tjetër ylli të madh. Erling Haaland…