A do të ketë koalicion PS-PD pas zgjedhjeve? Flet Rama: Shqipërisë i duhet…

Kryeministri Rama deklaroi në emisionin “Real Story” se nuk ka asnjë mundësi që pas zgjedhjeve të…

A do të ketë koalicion PS-PD pas 25 qershorit? Flet Rama: Shqipërisë i duhet…

Kryeministri Rama deklaroi në emisionin “Real Story” se nuk ka asnjë mundësi që pas zgjedhjeve të…

Thaçi flet për intervistimin nga Specialja, thotë se s’ka pasur asnjë akuzë politikisht

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka folur për intervistimin e tij në Hagë. Ai, në “Real…

Erl Murati: Ikja e mundshme e Sali Berishës nuk do rinovonte PD-në, ka peshën e vet në këtë parti politike

Kryeredaktori i Gazetës Shqiptare Erl Murati, i ftuar në emisionin “Real Story” në “News 24” deklaroi…

Zgjerimi i Greqisë me 12 milje në det/ Vasili: Kryeministër mediokër dhe i paaftë, çfarë thotë sot nuk thotë nesër

Nënkryetari i LSI-së Petrit Vasili me anë të një statusi në “Facebook” shkruan se Edi Rama…