Burri i saj tenton ta fotografojë, Gëzimja befason me veprimin e saj

Gëzimja tashmë është personazh shume i njohur per publikun tonë. Ajo së pari u bë e…

Remzia publikon një moment shumë të bukur teksa po luan me mbesën e saj

Ajo është një prej këngëtareve më të dashura për publikun. Është fjala për këngëtaren Remzie Osmani…

Zbulohet se kush i pajtoi Shkurte Fejzën dhe Remzie Osmanin

Ajo është një prej këngëtareve më të dashura për publikun. Është fjala për këngëtaren Remzie Osmani…

Vitet vetëm numra për Gilin, shfaqet si vajzë e re në imazhin e fundit

Ajo është një prej këngëtareve më të dashura për publikun. Është fjala për këngëtaren Remzie Osmani…

A i ka prishur raportet me Shkurte Fejzën, më në fund përgjigjet Remzie Osmani

Ajo është një prej këngëtareve më të dashura për publikun. Është fjala për këngëtaren Remzie Osmani…

Edona, Remzia e Gili kanë dalur së bashku, secila po duket më bukur se tjetra

Ajo është një prej këngëtareve më të dashura për publikun. Është fjala për këngëtaren Remzie Osmani…

Remzia lë nën ‘hije’ edhe vajzat e reja, shfaqet mahnitëse në imazhin e fundit

Remzia lë nën hije edhe vajzat e reja, shfaqet mahnitëse në imazhin e fundit Ajo është…

Gëzimja del në rrugë e veshur me fustan të gjatë, habiti të gjithë me këtë veprim

Gëzimja tashmë është personazh shume i njohur per publikun tonë. Ajo së pari u bë e…

Gëzimja sonte është bërë nuse për qejfin e Remzies

Gëzimja tashmë është personazh shume i njohur per publikun tonë. Ajo së pari u bë e…

Gëzimja bëhet nuse për qejfin e vjehrrës, bën frizurë e grim të rëndë dhe vishet me fustan të gjatë

Gëzimja tashmë është personazh shume i njohur per publikun tonë. Ajo së pari u bë e…

Gëzimja e dërgon në këtë vend vajzën për 8 mujorin e lindjes

Ja ku e dërgoi Gëzimja vajzën. Gëzimja Hamzaj është reja e këngëtares së njohur Remzie Osmani,…

Remzie Osmani nuk di të plaket, shfaqet mahnitëse në këtë fustan

Ajo është një prej këngëtareve më të dashura për publikun. Është fjala për këngëtaren Remzie Osmani…