Rezarti i kujtoi Gërdecin dhe të atin, shpërthen Kleoniki Delijorgji: “Jeni dele të politikës, babai im i pafajshëm”

Një sherr ka plasur mes modeles Kleoniki Delijorgji dhe Rezart Veleshnjës, pasi modelja tha se Rezarti…