Mjekësia Nukleare në QKUK tani me shërbime të reja

Mjekësia Nukleare në QKUK, me shërbime të reja. Në Klinikën e Mjekësisë Nukleare të Qendrës Klinike…

Diplomati rus shpallet ‘non grata’, reagon Ministria e Jashtme e Rusisë: Provokim i qartë i Shqipërisë, nuk do të mbetet pa përgjigje

Ministria e Jashtme e Rusisë ka reaguar ashpër për dëbimin e diplomatit Alexey Krivosheev për shkelje…

Diplomati rus u shpall “non grata” në Shqipëri, reagon Kremlini zyrtar: “Provokim i qartë”

Pasi ministria e Jashtme e Shqipërisë shpalli “non grata” diplomatin e lartë rus Alexey Krivosheev, ka…

Akuzohet për spiunazh, Rusia dënon 12 vjet burg ish-futbollistin ukrainas

Rusia dënoi një ish-futbollist ukrainas me 12 vjet burg të hënën pasi e akuzoi atë për…

Përplasje të reja mes Azerbajxhanit dhe Armenisë, Pompeo: Turqia të mos e përkeqësojë situatën

Forcat armene dhe azere luftuan në përleshje të reja të premten, duke sfiduar shpresat për t’i…

Trump po e rishikon mundësinë për ta falur Edward Snowden

Presidenti amerikan, Donald Trump, tha të shtunën se po e konsideron mundësinë për ta falur Edward…