E kishte munduar shumë, kjo është kënga që Cima ia kushtoi Covidit pak javë para se të vdiste

“COVID shkofsh e mos u kthefsh”, kënga që Cima e këndoi pak javë para se të…

Mësohet se kush është vajza seksi që u pa duke u puthur me Robert Berishën

Kush është Maria Bove, modelja italiane që u pa duke u puthur me Robert Berishën. Maria…

U përfol për lidhje me Robertin, Jessica flet rreth statusit aktual

Jessica Kadiu ka treguar nëse është në lidhje dashurie. Jessica Kadiu është komentuar shumë shpesh për…

Këngëtarja kosovare e thotë hapur: Dua të jem në krahët e Robert Berishës

Këngëtarja kosovare: Dua të jem në krahët e Robert Berishës. E ftuar në emisionin ‘Glamour Zone’…

Morena publikon foto sapo del nga dushi, merr vëmendjen e Robert Berishës

Morena Taraku vazhdon të jetë një emër tejet i lakuar nga mediat rozë. Ajo është shumë…

E ngacmoi me komente për këngën e Norës e Butrintit, Roberti e ofendon komentuesin

Pasi që Butrint Imeri dhe Nora Istrefi lansuan këngën e tyre “Dy Zemra”, ka pasur komente…