Interi e ka vetëm një gjë të sigurt para edicionit të ri

Siguria e vetme e Interit. Siguria e vetme e Interit është Romelu Lukaku. Sulmuesi belg është…

Lukaku për Ronaldo: Është lojtari më i mirë në botë

Lukaku ka thënë se Ronaldo është lojtari më i mirë në botë. Sulmuesi i Belgjikës, Romelu…

Lukaku thyen heshtjen, tregon nëse do të qëndrojë në Inter

Lukaku nuk planifikon të kalojë te City. Romelu Lukaku është i lumtur te Interi dhe beson…

Interi vjen me mesazh prekës për Eriksenin

Interi me mesazh prekës për Eriksenin. Klubi i Interit ka shkruar një letër të hapur mesfushorit…

Gazetari e pyet Chelsea apo Inter? Kjo është përgjigja ekipe e Lukakut

Përgjigja e belgut tregon gjithçka për të ardhmen Romelu Lukaku ka vendosur për të ardhmen dhe…

Nuk dorëzohet Milan, ky është plani për transferimin e Giroud

AC Milan nuk e ka ndërmend të dorëzohet në transferimin e sulmuesit francez. Klubi kuq e…

Formacioni bombastik i Chelseat me tre transferime të reja

Formacioni i Chelseat për edicionin e ri me tre transferime të reja. Thomas Tuchel do ë…

Trajneri i Belgjikës thotë se Lukaku nuk është më i njëjti

Martinez: Lukaku nuk është më i njëjti. Trajneri i Belgjikës, Roberto Martinez, ka folur në një…

Lukaku nuk ndal as pas sherrit me Ibrahimovicin, tani eskalon tërësisht

Pasi i bëri karrshillëk Ibrahimovic, belgu Romelu Lukaku e bën rrugë, përsërit sherrin gjatë ndeshjes miqësore…

Conte po i hakmerret keq Interit, do transferojë ylli e Neroazzurëve

Conte frikëson Interin, do transferojë ylli e Neroazzurëve. Antonio Conte mund të fillojë një aventurë të…

Lukaku e konfirmon nëse do të qëndroj te Interi

Ai thotë se dëshiron të fitoj trofe me “San Siron” e mbushur Romelu Lukaku e ka…

Inzaghi merr me vete edhe bomberin e ri te Interi

Me Inzaghin arrin edhe bomberi i ri. Ardhja e mundshme e Simone Inzaghit në stolin e…