Shpërthen Koeman pas “El Clasicos”: Më mirë të ndalet përdorimi i VAR-it në Spanjë

Trajneri i Barcelonës, Ronald Koeman u shpreh tejet i zhgënjyer me vendimin e gjyqtarit për mos…

Formacionet e mundshme: Real Madrid- Barcelona

Real Madrid – Barcelona, formacionet. Nga ora 21:00, në “Alfredo di Stefano” do të përballen rivalët…

Inter futet në garë për yllin e Liverpoolit

Interi i bashkohet garës për Wijnaldumin Interi është duke tentuar që të transferojë Georginjo Wijnaldumin nga…

Barcelona – De Ligt, lajm i papritur nga agjenti Raiola

Raiola ka biseduar me Laportan për De Ligtin Menaxheri Mino Raiola ka thënë se ka biseduar…

Luftë e madhe, 5 klube bëjnë ofertë për Agueron

Sergio Agueros do të largohet në fund të sezonit nga Manchester City. Juventusi dhe Interi janë…

Barcelona me super transfer nga Liverpool

Barcelona arrin marrëveshje me Wijnaldum, kontratë tri vjeçare. Georginio Wijnaldum pritet të jetë përforcimi i parë…

Milani e largoi, por Barcelona e ka seriozisht për transferimin e Silvas

Barca shfaqë interesim për Silva. Opsionet e Barcelonës për sulmin e saj dita ditës vetëm sa…

Koeman flet pas fitores: Do të ketë luftë deri në fund

Koeman flet pas përfundimit të ndeshjes. Trajneri i Barcelonës, Ronald Koeman është deklaruar pas fitores bindëse…

Messi dhe De Jong mund të mbesin jashtë në El Clasico

Messi dhe De Jong rrezikojnë të mos luajnë në El Clasico. Barcelona ka arritur në momentin…

PSG dhe Barcelona në ‘luftë’ për sulmuesin e madh

Parisi në “luftë” me Barçën për Depayn Edhe PSG e do Depayn. Lyoni nuk e la…

Ky person i prinë listës së dëshirave të Laportas për trajner të ri të Barcelonës

Trajneri i RB Leipzig, Julian Nagelsmann po del si një kandidat i madh për punën e…

Barcelona merr vendim të papritur, e qet në shitje yllin e madh

Antoine Griezmann mund të largohet nga Barcelona në fund të këtij edicioni. Sipas të përditshmes spanjolle…