U vra babai dhe u plagos i biri, Policia zbardh ngjarjen në Durrës

Policia ka zbardhur ngjarjen e rëndë që ndodhi mbrëmë në Durrës, ku humbi jetën 39 vjeçari…

Në Durrësit sekuestrohen rreth 26 kg lëndë narkotike

Policia e Durrësit në kontrollet e bëra sot ka parandaluar një rast trafikimi narkotikësh. Në këtë…