Inter me vendim të çuditshë, ky është zëvëndësuesi i Handanovicit

Inter gjen zëvëndësuesin e Handanovic brenda Serie A-së. Samir Handanovic ka shumë mundësi që këtë verë…

Napoli ia ndal hovin Interit, barazim në “Diego Maradona”

Paqe në “Diego Maradona”, Napoli dhe Inter ndajnë pikët. Ka përfunduar pa fitues derbi italian mes…