E rëndë në Itali/ I moshuari vret gruan, djalin, pronarët e shtëpisië e në fund kryen vetëvrasje

Një 83-vjeçar i quajtur Renzo Tarabella, qëlloi dhe vrau gruan e tij, djalin me aftësi të…