Kourtney Kardashian rikthehet me Scott? Dyshja nxisin dyshimet pas këtij detaji që bëri bujë

Scott Disick dhe Kourtney Kardashian kanë qenë një nga çiftet më të komentuar. Edhe pse nuk…

Scott Disick and Sofia Richie ‘split’ after three years together

Scott and Sofia are no more (Picture: Presley Ann/Getty Images) Scott Disick and Sofia Richie have…