Ekspoze ambulancash në sheshin Skënderbej, 35 mjete të reja i shtohen flotës së Urgjencës Kombëtare

Ekspoze ambulancash të reja në sheshin Skënderbej. Ka qenë vet kryeministri Edi Rama ai që ka…

Ja si u festua me armë zjarri fitorja e BDI-së në Kumanovë (Video)

Mbrëmë pas mbylljes së vendvotimeve, militantët partiak ia mësynë shtabeve të partive. Të gjithë festuan vetëm…

Vetëvendosja i rikthehet protestave, Kurti lajmëron datën për mbështetësit

Kosova nuk pritet të gjejë qetësi. Pas rrëzimit të qeverisë së Albin Kurti dhe miratimit të…