Home / Tag Archives: shfaqet

Tag Archives: shfaqet

Befason Mimoza Shkodra, shfaqet e veshur si një adoleshente

Mimoza Shkodra është njëra ndër këngëtaret me të dashura për publikun shqiptarë. Ajo u bë e njohur në publik që në daljen e parë dhe që nga fillimi ishte shumë e përfolur në publik sidomos për jetën private, përcjell ORAinfo. Mimoza ishte e fejuar për pak muaj me këngëtarin nga …

Read More »