Home / Tag Archives: shfaqet

Tag Archives: shfaqet

Soni shfaqet me fustan të ngusht, me vallëzimin e saj shashtris të pranishmit

Është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë, e sidomos për këngët balada të saj të cilat vazhdojnë edhe sot të dëgjohen.Përveç zërit, Soni Malaj është shquar edhe për elegancën dhe atraktivitetin e saj, shkruan ORAinfo.Edhe tani, Soni ka mjaftë fansa dhe është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.Sot ajo ka publikuar disa foto ku shfaqet duke kërceyer. Me fustan të ngusht dhe provokues, Soni ‘shashtris’ të pranishmit në klub me vallëzimin e saj. /ORAinfo/

Read More »

Emina Cunmulaj shfaqet duke drejtuar traktorin, por vëmendjen e merr veshja e saj

Modelja shqiptare e njohur ndërkombëtarisht, Emina Cunmulaj është një nga emrat më të dashur, kjo falë thjeshtësisë dhe modestisë që ka.Edhe pse ka vite që jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Emina nuk ngurron asnjëherë ta shpreh dashurinë për vendin e saj, Shqipërinë e kjo e bën atë tejet krenare, shkruan rtv21.tvKëto ditë ajo po qëndron për vizitë në Shqipëri, prej nga ka publikuar disa storie interesante, e në njërën nga to shihet Emina duke vozitur traktorin. “U nisem kismet”, është mbishkrimi i kësaj storie që ka publikuar Emina.Emina Cunmulaj në vitin 2015 është martuar me biznesmenin iranian Sam Nazarian me të cilin ka dy vajza, Ellan dhe Mian.

Read More »

Tuna shfaqet hot në bikini, thotë se po i mungon ky person, nuk është Patrisi!

Këngëtarja shqiptare nga Maqedonia, Altuna Sejdiu-Tuna vazhdon të jetë ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar.Ajo tashmë është nënë e një djali i cili është një fëmijë shumë simpatik, shkruan ORAinfo.Tuna është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet e që shumica kanë të bëjnë me djalin e saj.Ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet gjysmë e zhveshur dhe thotë se po i mungon shumë shoqja e saj. Si do të reagojë Patrisi…? /ORAinfo/

Read More »

“As në ëndrrat e tua”, Einxhel shfaqet më joshëse se kurrë

Edhe pse prej një kohe të gjatë tashmë është shkëputur nga ekrani, bukuroshja Einxhel Shkira vijon të jetë në qendër të vëmendjes me postimet e saj në rrjetet sociale. Së fundmi Einxhel ka postuar një foto ku tregon lëkurën e nxirë dhe tatuazhin egjiptian në formën e syrit të quajtur “Syri i Horusit” në mitologjinë egjiptiane, i cili simbolizon perëndinë-fajkua Horus, diellin dhe perëndinë-diell Ra, mashkullorësinë dhe matematikën. Pamja e tij i ngjan një skifteri. Syri i majtë simbolizon Perëndinë Tot, Hënën, intuitën dhe feminitetin.Syri i majtë dhe i djathtë kombinohen për të përfaqësuar të gjithë universin, pak a shumë si simboli i Yin-Yang në Taoizëm. Syri i Horusit thuhet se ka aftësi shëruese dhe është përdorur si një hajmali që mbron nga e keqja. Mbi foto bukuroshja shkruan “As në ëndrrat e tua!”. Pra, me hajmalinë në trup dhe tipin rebel askush nuk guxon t’ia thyejë zemrën. E mirëmenduar si ide apo jo? Djema, s’keni shanse me Einxhelin, e keni të kotë!The post “As në ëndrr..

Read More »

Supermodelja më e dashuruar së kurrë, shfaqet krah të dashurit 16 vjet më të ri

Heidi Klum është shfaqur në publik e lumtur përkrah të dashurit të saj Tom Kaulitz. Supermodelja 45-vjeçare mori një puthje në faqe nga i dashuri i saj 29-vjeçar, teksa ecnin krahë njëri-tjetrit drejt “Beverley Glenn Market” në Los Anxhelos, për të blerë ushqime.Shëtitja e Heidit erdhi menjëherë pas mbrëmjes në amfAR, event bamirësie, ku ajo bëri një hyrje prestigjioze, me një fustan të kuq, ku si gjithmonë mori vëmendjen e të gjithëve.E komentuar për diferencën në moshë me të dashurin e saj, ajo ka deklaruar për InStyle se: “Kohët e fundit, më kujtojnë më shumë për moshën time se sa për atë që jam unë. I dashuri im është shumë vite më i ri se unë dhe shumë njerëz po pyesin dhe po kërkojnë përgjigje për të. Kjo është me të vërtetë e vetmja kohë kur mosha duket sikur shuhet në fytyrën time dhe unë duhet të jap një përgjigje për këtë.”Ajo gjithashtu dha një mesazh domethënës, sesi jeta duhet jetuar pa menduar se çfarë thonë njerëzit e tjerë.“Unë nuk mendoj për të shumë gjatë. Ju ..

Read More »

Shtatzënia i jep nur, Elita Rudi shfaqet më e bukur se kurrë

Pas dasmës së shumëpërfolur e cila, ashtu si dhe dasmat e tjera ishte private, nuk kemi patur më lajme të reja nga çifti Gjiko dhe Elita Rudi. Kjo e fundit u përfol për një shtatzëni të mundshme duke qenë se edhe fustani i nusërisë, edhe pse pas trupit i jepte asaj një nur dhe tregonte barkun pakëz fryrë e të rrumbullakosur. Edhe pse ajo vazhdon ta fshehë barkun në postimet e saj, nuk mund të themi të njëjtën gjë për nurin e shtatzënisë.Në një foto selfie të postuar në ‘Instagram’ ajo duket se ka marrë një nur shumë të bukur dhe mendohet se është shkak shtatzënia e saj. Ndërkohë që në një foto tjetër të dalë në makinë, bukuroshja ka mbuluar barkun me çantën e saj. Pra, shumë pikëpyetje dhe mbase vetëm një përgjigje. Por të presim dhe pak muaj, pasi shumë shpejt dyshimet do të bien poshtë. Të jetë vogëlushja/i vallë arsyeja e nurit të Elitës?The post Shtatzënia i jep nur, Elita Rudi shfaqet më e bukur se kurrë appeared first on Gazeta Shqiptare Online.

Read More »

Meda shfaqet në krahet e këngëtares së njohur, veprim i papritur nga Lulja

Meda është ndër këngëtarët me të dashur për publikun.Këtë e dëshmon edhe fakti se sa shumë është i ftuar në dasmë, që do të thotë është i përzgjedhuri i tyre për ditën më të rëndësishme të jetës, shkruan ORAinfo.Meda është i martuar me Lulën dhe ka fëmijë, të cilët janë një familje shumë e bukur dhe e lumtur.Ai është shumë aktiv në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.Sot ai ka publikuar një foto ku shfaqet në krahet e koleges se tij, këngëtares Dhurata Dora. Kjo foto e postuar nga vet Meda në instagram ka marrë shumë pëlqime nga kolegët e tjerë të dy këngëtareve.Por e çuditshme është se këtë foto nuk e ka pëlqyer gruaja e Medes, Lulja.Kjo e fundit është ndër të parët qe i pëlqen fotot e postuara nga Meda në Instagram, por kjo foto me Dhuratën duket se nuk i ka pëlqyer edhe aq shumë Lulës… /ORAinfo/

Read More »

Jonida Vokshi shfaqet e veshur vetëm më këmishë, zbulon me shumë se sa duhet!

Aktorja dhe moderatorja e njohur shqiptare, Jonida Vokshi është ndër emrat më të përfolur të mediave rozë.Jonida përveç që është e suksesshme në profesionin e aktrimit dhe të moderimit, ajo shquhet për bukurinë dhe stilin e saj të veçantë.Duke qenë se ka numër të madh të fansave anë e mbanë trojeve shqiptare, bukuroshja Vokshi tregohet edhe mjaft aktive në rrjete sociale, në të cilat publikon imazhe të shumta.E kur jemi te imazhet, Jonida pak më parë publikoi një imazh tejet të bukur për 265 mijë ndjekësit e saj në instagram. Duke shfaqur linjat e bukura trupore dhe me flokë të lidhura, aktorja e njohur duket mjaft bukur në imazhin e fundit. Me këtë rast, ajo po merr komente dhe pëlqime të shumta.Ndryshe, Jonida në vendin tonë u bë edhe më e njohur nga roli i saj në serialin ”O sa mirë”.

Read More »