Arbri bën deklaratën e habitshme ndaj Anës: “Mohoje po deshe, më ke kërkuar që ne të dy…”

Në puntatën e fundit të “Përputhen”, Ana zhvilloi një takim 4 minuta me Edisonin, një nga…

Martesa e ka zbukuruar shumë Aida Doçin, kështu po duket sot

Këngëtarja kosovare Aida Doҫi u bë e njohur fal këndimit ‘live’ që është mjaftë i rrallë…

Leonora shkon në emisionin ‘Shiko Kush Luan’, me këtë veshje provokuese ‘shkrinë’ meshkujt!

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun. Ajo u bë pjesë e skenës…

Robin Krasniqi tregon a u nda nga Heidi Lushtaku

Robin Krasniqi jep detaje nga marrëdhënia me Heidi Lushtaku. Ditë më parë në faqet rozë kanë…

Shpërthen Gold AG flet për ‘sherrin’ me Tunën: Është degjenerim te femrat shqiptare

Gold AG flet për ‘sherrin’ me Tunën: Është degjenerim te femrat shqiptare. Arian Agushi apo siç…

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, sapo dha lajmin e madh

Luana Vjollca është këngëtarja dhe moderatorja shumë e dashur për publikun. Krahas profesioneve të saj, ajo…