Tag (archive title) shikoni

Edona Llalloshit i dështon grimi në dasmë, shikoni reagimin e saj

Edona Llalloshi është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë. Ajo pos me projekte është shumë aktive dhe e…

Adelina Tahiri publikon pamje duke e ushqyer djalin, shikoni sa i ëmbël është ai

Adelina Tahiri vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale edhe pas lindjes së djalit. Por, shumica e postimeve kanë të…

Learta provokon rëndë me fustanin e fundit, shikoni si është ‘ekspozuar’

Learta është reja e këngëtares së njohur, Shyhrete Behluli. Edhe ajo tashmë është e njohur për publikun, shkruan ORAinfo. Learta…

Lola doli me shoqe, por shikoni ҫfarë bën Anita për inat të saj

Anita është gruaja e Kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj. Ajo është e njohur edhe si prezantuese e lajmeve në televizionin…

Blero bëhet ‘nuse’ tradicionale, shikoni si gatuan fli

Blerona Zeqiri është ndër moderatoret më të përfolura të momentit. Ajo pos për emisionet e veta, është në qendër të…

Nusja e Dautit del me shoqe, shikoni si po festojnë të gjitha vajzat bashkë

Lola Haradinaj është bashkëshorja e deputetit të Aleacës për Ardhmërinë e Kosovës, Daut Haradinaj. Ajo është një femër tejet e…

Shkurte Gashi bën një ndryshim në pamje, shikoni si po duket tani

Shkurte Gashi është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë. Ajo njihet për këngët e saj të bukura si…

Lola e publikon mashkullin e saj nga pishina, shikoni reagimin e tij

Lola Haradinaj është bashkëshorja e deputetit të Aleacës për Ardhmërinë e Kosovës, Daut Haradinaj. Ajo është një femër tejet e…

Mbesa super-bombë e Luanës i lë nën hije tezet e saj, shikoni si ka pozuar sonte

Moderatorja e njohur shqiptare Luana Vjollca është bërë ndër femrat më te diskutuara kohëve të fundit. E kjo vëmendja nuk…

Learta vesh fustanin më të bukur, po shikoni barkun e rrumbullakosur

Learta Jakupi është reja e këngëtares, Shyhrete Behluli. Ajo u bë e njohur për shkak të vjehrrës së saj, dhe…