Home / Tag Archives: shkelqen

Tag Archives: shkelqen

Shtatzënë dhe plot nur, Ajola Xoxa shkëlqen në koncertin e “Elita 5”

Në muajin e fundit të shtatzënisë, Ajola Xoxa nuk preferon të qëndrojë në shtëpi. Ajo, bebi dhe babi Erjoni preferojnë të dalin dhe të argëtohen.Kështu ka ndodhur edhe mbrëmjen e djeshme, teksa grupi legjendar i rokut “Elita” 5 performoi në Amfiteatrit të Liqenit, për të festuar 30-vjetorin e krijimit të grupit, me disa prej këngëve të tyre më të mira.Ajola shkëlqente, teksa kishte zgjedhur një fustan të gjatë e të zi, ku i dukej qartë barku i rrumbullakosur.Mesa duket, djali që pritet të vijë në jetë, i ka shtuar nurin Ajolës.The post Shtatzënë dhe plot nur, Ajola Xoxa shkëlqen në koncertin e “Elita 5” appeared first on Gazeta Shqiptare Online.

Read More »

Klaudia Pepa shkëlqen në tapetin e kuq të Festivalit të Filmit në Venecia

Këtë vit mbahet edicioni i 75-të i Festivalit të Filmit në Venecia, i cili do të zgjasë deri në 8 shtator. Shumë personazhe të njohur botëror, aktor të Hollywood-it e jo vetëm kanë parakaluar në tapetin e kuq. Ndërkohë që çdo ditë personazhe të rinj parakalojnë në tapetin e kuq, ka qenë radha e të vetmes shqiptare të ftuar atje, balerinës së njohur Klaudia Pepa.Ajo, në fakt, ka shkëlqyer me look-un saj duke lënë të habitur edhe të pranishmit. Klaudia kishte zgjedhur një fustan të gjatë me dy të çara anash, të cilat tregonin këmbët e saj seksi. Fustani ishte i mbyllur në pjesën e sipërme dhe në qafë kishte një fjongo. Pepa kishte zgjedhur një palë këpucë ngjyrë nude, të cilat i shkonin shumë fustanit. Bukuroshja i mahniti të gjithë me sensualitetin dhe sharmin e saj.The post Klaudia Pepa shkëlqen në tapetin e kuq të Festivalit të Filmit në Venecia appeared first on Gazeta Shqiptare Online.

Read More »

Yllka ‘shkëlqen’ pranë burrit në dasmë, por kush është ulur bashkë me ta?

Këngëtarja gjakovare, Yllka Kuqi pos për vokalin dhe këngët e suksesshme, është e njohur edhe për elegancën e saj.Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime të shpeshta dhe nga më të ndryshmet, shkruan ORAinfo.Kohëve të fundit po e shohim vazhdimisht të rregulluar.Edhe mbrëmë ajo ka qenë e pranishme në një dasmë, bashkë me burrin e saj.E në tavolinë me ta ka qenë i ulur edhe këngëtari i njohur, Ramadan Krasniqi- Dani./ORAinfo/

Read More »

FOTO/ Ronaldo shkëlqen në fushë, e dashura e tij del pa reçipeta

Nëse Ronaldo shkëlqen në fushë, e dashura e e tij, Xhorxhina Rodrigez shkëlqen jashtë saj.Bukuroshja ka mahnitur me format e saj gazetarët e mbledhur me rastin e festivalit të filmit që zhvillohet në Venecia.24-vjeçarja ka zbritur nga një varkë e vogël që po e transportonte për te hyrja e ndërtesës ku do të zhvillohej ceremonia.Ra në sy veshja elegante dhe mungesa e reçipetave në trupin e bukuroshes. Fotot e saj po bëjnë edhe xhiron e rrjetit.The post FOTO/ Ronaldo shkëlqen në fushë, e dashura e tij del pa reçipeta appeared first on Gazeta Shqiptare Online.

Read More »

Greta ndryshon lukun, e gjitha në të zeza ajo shkëlqen e tëra

Është shumë aktive në rrjete sociale.Përmes imazheve që sjell në këto rrjete, mund të kuptojmë më të rejat rreth këngëtares, përfshirë edhe ndryshimet që bën në pamje, shkruan lajmi.net.Në fotografinë e fundit, Greta është shfaqur më ndryshe, kjo ngase ajo erdhi me një stil të ri të flokëve. Këngëtarja ka shkurtuar flokët dhe është shfaqur me balluke, ndryshim ky që i shkonte shumë asaj.Unë nuk jam ajo që më ndodhi, unë jam ajo që kam zgjedh të bëhem. Pamje e re”, ka shkruar ajo mbi imazh.Kujtojmë që projekti i fundit nga Greta Koçi është “Si më parë”, ndërsa po punon rreth këngëve të reja.I am not what happened to me,I am what i choose to become #newlookA post shared by GRETA KOCI (@gretakoci1) on Aug 24, 2018 at 8:13am PDT

Read More »

Duli publikon foto me nusën, ajo po shkëlqen me fustan të bardhë dhe frizurë

Duli është ndër këngëtarët më të dashur e sidomos për ata që pëlqejnë baladat e dashurisë.Ai është i martuar dhe ka fëmijë, madje djalin e ka edhe të martuar, shkruan ORAinfo.Duli është shumë aktiv si në rrjetet sociale, ashtu edhe në mbrëmje të ndryshme muzikore si dhe në dasma e ahengje familjare.Edhe sonte duket se ai ka qenë në një dasmë, sepse ka publikuar një foto me nusën dhe dhëndrrin.Me anë të kësaj fotografie ai ka uruar ҫiftin me rastin e martesës së tyre./ORAinfo/

Read More »

Me fustan rozë e me pupla, Ryva po shkëlqen në dasmën e sontme

Këngëtarja e njohur Ryva Kajtazi e cila ka kohë që nuk ka sjell projekt të ri muzikor.Ajo për çdo këngë që ka sjell ka arrit që të pëlqehet shumë nga fansat e saj, shkruan ORAinfo.Ryva është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshme.Sot ajo përmes një postimi ajo ka treguar se është në dasmë dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Read More »

Nusja e Shpëtimit vishet me dallamë dhe me dimija, shkëlqen në dasmë

Shpëtim Desku tashmë është ndër moderatorët më të njohur, më aktiv dhe më të dashur për publikun tonë.Ai bëri për vete publikun së pari si aktor, e tani si moderator duke sjellur kështu emisione mjaftë të veçanta që gjithmon rezultojn me një shikueshmëri të lartë, shhkruan ORAinfo.Shpëtimi për fansat e tij është shumë aktiv edhe në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet, si nga ato profesionale ashtu edhe personale.Gjithashtu aktive është edhe gruaja e tij e cila sot publikoi një foto, ku shihet se është rregulluar mjaftë bukur dhe ka shkuar në një dasmë.Në këtë pamje ajo shihet e veshur me dallama dhe me dimija./ORAinfo/

Read More »

Vajza e Sasës është bërë si princeshë, po shkëlqen me kurorë në kokë

Adriana Matoshi është ndër aktoret më të suksesshme kosovare.Së fundmi ajo është aktive në serialin “O sa mirë” me rolin e Sasës i cili është ndër më të pëlqyerit në serial, shkruan ORAinfo.Adriana edhe pse duket shumë e re, ka qenë e martuar dhe ka fëmijë edhe pse është e divorcuar nga bashkëshorti.Kaona është vajza e saj e madhe, e cila është një vajzë shumë atraktive.E se është e tillë, e ka dëshmuar edhe sot përmes një foto ku po duket edhe tejet e bukur dhe si princeshë./ORAinfo/

Read More »

Klas dhe stil. Çifti Trump shkëlqen në Londër (Video)

1 of 6Presidenti Donald Trump ndodhet në Londër, ku këtë mbrëmje do të darkojë në Pallatin Blenheim me drejtuesit e biznesit të SHBA-ve dhe Mbretërisë së Bashkuar.Por pjesa më e bukur e kësaj vizite janë fotografitë, ku ai dhe zonja e parë e SHBA-ve, Melania Trump, duke të veshur me shumë klas dhe duhet theksuar se shkëlqejnë.Melania ka veshur një fustan të gjelbër, të mbushur me gurë fluturash.Pas një periudhe krize në çift, Trump dhe Melania duken shumë të lumtur teksa i janë rikthyer edhe zakonit të vjetër të ecjes në çift përpara eventeve prestigjioze dhe takimeve të rëndësishme.12 korrik 2018 (gazeta-Shqip.com)

Read More »