As vajza e dytë e Shkurtës nuk u shpëtoi ‘ndërhyrjeve’, shikoni çfarë i ka bërë fytyrës

Besiana Behluli është vajza e këngëtarës së njohur të muzikës popullore, Shkurte Fejzës. Ajo u bë…

Befason reja e Shkurtës, publikon foto të nxehta nga banjo

Reja e Shkurtës publikon një imazh të nxehtë nga hapësira e banjos. Edhe reja e Shkurte…

Zbulohet se kush i pajtoi Shkurte Fejzën dhe Remzie Osmanin

Ajo është një prej këngëtareve më të dashura për publikun. Është fjala për këngëtaren Remzie Osmani…

Bashkohen Gili, Edona, Remzia dhe Shkurta, por Shyhretja i ‘injoron’ të katërtat

Gili, Edona, Remzia dhe Shkurta janë bashkuar për një projekt. Ato po përgatisin diҫka të bukur…

A i ka prishur raportet me Shkurte Fejzën, më në fund përgjigjet Remzie Osmani

Ajo është një prej këngëtareve më të dashura për publikun. Është fjala për këngëtaren Remzie Osmani…

Reja e Shkurtes e lumtur pran burrit, ja çfarë foto publikon

Reja e Shkurtes ndan një moment interesant me burrin. Si gjithë të tjerat, ashtu edhe reja…

Besiana publikon foto provokuese nga pishina, cili do të jetë reagimi i Shkurte Fejzës?

Vajza e Shkurtes me foto provokative nga pishina. Besiana Behluli është vajza e dytë e Shkurte…

Befasoi të gjithë fansat: Vajza e Shkurtës provokon ‘rëndë’ me dy foton e fundit

Besiana Behluli është vajza e këngëtarës së njohur të muzikës popullore, Shkurte Fejzës. Ajo u bë…

Vajza e Shkurtës sapo doli nga frizerja, mahniti të gjithë me grimin dhe frizurën e saj

Besiana Behluli është vajza e këngëtarës së njohur të muzikës popullore, Shkurte Fejzës. Ajo u bë…

Vajza e Shkurtës me poza provokative, po duket më ‘hot’ se asnjëherë më parë

Besiana Behluli është vajza e këngëtarës së njohur të muzikës popullore, Shkurte Fejzës. Ajo u bë…

Ky është grimi i veçantë që e ka vendosur vajza e Shkurte Fejzës

Vajza e Shkurte Fejzës me grim interesant. Besiana Behluli është vajza e këngëtares së njohur kosovare…

Gresa e Besiana dalin së bashku për kafe, të dyja po duken si zonja të vërteta

Besiana Behluli është vajza e këngëtarës së njohur të muzikës popullore, Shkurte Fejzës. Ajo u bë…