.
Monday , July 15 2019
Home / Tag Archives: shqiptare

Tag Archives: shqiptare

Protesta në Shqipëri, opozita shqiptare bllokon pesë rrugë kombëtare

Sot në orën 18.00 opozita shqiptare përshkallëzon protestën, ku për rreth një orë ajo do të bllokojë pesë rrugë kombëtare. Në Elbasan, qarkullimi në rreth-rrotullimin Bradashesh do të paralizohet, ndërsa në Durrës do të bllokohet autostrada Plepa-Kavajë. Edhe autostrada e Milotit për rreth një orë do të bllokohet nga militantët …

Read More »

A është kjo femra shqiptare më e bukur e momentit? (Foto)

Rrjetet sociale janë të mbushura me vajza të bukura shqiptare, postimet e të cilave marrin me mijëra pëlqime – jo vetëm nga Kosova dhe Shqipëria, por edhe më gjerë. Njëra nga to, absolutisht, më e suksesshme e momentit duket se është Arbenita Ismajli. Arbenita Ismajli më shumë njihet si e …

Read More »