Home / Tag Archives: shtatzene

Tag Archives: shtatzene

Këngëtarja e njohur e konfirmon se është shtatzënë

Rona Nishliu është këngëtarja nga Mitrovica e që publiku shqiptar e njohu me zërin e sidomos stilin e saj të veçantë. Këngëtarja e mirënjohur shqiptare dhe shumë e dashur për publikun, Rona Nishliu sonte ka promovuar albumin e saj më të ri, “Mindil”. Koncerti është mbajtur në Kino ARMATA, me …

Read More »

Ariana shtatzënë, shikoni në çfarë gjendje del për kafe me shoqe

U bë e njohur si bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Ermal Fejzullahut. Ariana Fejzullahu tani është një ndër personazhet më të përfolura shqiptare, përcjell ORAinfo. Ajo dhe këngëtari tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të katërt. E meqë është tejet aktive në rrjete sociale, sot Ariana …

Read More »

Supermodelja shtatzënë pozon nudo

Tina Kunakey është në pritje të fëmijës së parë me aktorin e famshëm italian Vincent Cassel. Dhe supermodelja ka treguar barkun e rrumbullakosur ndërsa pozoi nudo për revistën Photo. Në foton bardhë e zi Tina duket e shumë seksi dhe tërheqëse. Imazhi u realizuar nga fotografi Victor Santiago. 22-vjeçarja u …

Read More »

Edona Llalloshi shtatzënë?- Kjo foto zbulon gjithçka

A është Edona shtatzënë. Këngëtarja Edona Llalloshi është pronare e shumë hiteve, këngëve të pa harrura. Ajo, u bë e njohur në skena festivalesh, e më pas e dëshmoj talentin e saj edhe përmes këngëve, performancave e albumeve muzikore. Karriera e gjatë e këngëtares njeh vetëm suksese. Vitet e fundit …

Read More »

Shkenda Dubova shtatzënë? Zbulon gjininë e foshnjës (Foto)

Shkenda Dubova ka bërë një njoftim në rrjetet sociale. Këngëtarja tha se është shtatzënë madje e zbuloi edhe gjininë e foshnjës. “Është vajzë”, ishte një fotografi të cilën Shkenda e vendosi në instastory. Megjithatë, ky lajm nuk është i vërtetë. Këngëtarja vendosi që t’i gënjente ndjekësit meqenëse sot është 1 …

Read More »