Home / Tag Archives: shtatzene

Tag Archives: shtatzene

Foshnja lind 11 javë pas binjakes

Foshnja lind 11 javë pas binjakes

Një nënë, e cila ka mitër të rrallë, ka përjetuar mrekullinë që i ndodh shumë pak femrave në këtë botë. Ajo lindi foshnjën rreth 11 javë pas binjakes së saj. Nëna quhet Liliya Konovalova, 29 vjeçe dhe është nga Kazakistani. Ajo solli në jetë vajzën Liya në maj, kur ishte …

Read More »

Foto ku shfaqet e veshur zi, i ‘zhduket’ barku

Foto ku shfaqet e veshur zi, i ‘zhduket’ barku

Ariana Fejzullahu tani është në pritje për t’u bërë nënë për herë të katërt. Gruaja e Ermal Fejzullahut është shumë e njohur sidomos për paraqitjet e saj plot stil, shkruan KosovaToday. Ndonëse është tejet e angazhuar në familjen e saj, Ariana është super aktive në rrjete sociale. Gjatë shtatzënisë të …

Read More »

Shtatzënë vesh fustanin më të bukur, po duket

Shtatzënë vesh fustanin më të bukur, po duket

Leonita është bashkëshortja e lojtarit të njohur, Granit Xhakës. Edhe ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun, shkruan KosovaToday. Leonita dhe Graniti tashmë janë në pritje të fëmijës së tyre të parë. Zonja edhe shtatzënë vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të …

Read More »

Nuk e lë vetëm Granitin, shikoni ku kanë shkuar bashkë

Nuk e lë vetëm Granitin, shikoni ku kanë shkuar bashkë

Leonita është bashkëshortja e lojtarit të njohur, Granit Xhakës. Edhe ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun, shkruan KosovaToday. Leonita dhe Graniti tashmë janë në pritje të fëmijës së tyre të parë. Zonja edhe shtatzënë vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të …

Read More »

Pini Bozë që të jeni te shendetshem !

Pini Bozë që të jeni te shendetshem !

Shqiptare apo produkt i Perandorisë Osmane? Cila është origjina e vërtetë e bozës? Ndoshta jo shumëkush e di, por historia e kësaj pijeje, nuk do të ishte e plotë pa përmendur Haxhi Sadikun, shqiptarin që ngriti një dyqan të famshëm të prodhimit të bozës në Stamboll në vitin 1876. Dyqani …

Read More »