Befason Ariana, shkon në plazh me veshje elegante!

Ariana Fejzullahu po vazhdon të jetë shumë e përfolur në publik. Ajo është shumë e përfolur…

S’ka dasma, Shyhretet Behluli nis pushimet në bregdet

Vera ka filluar dhe bashkë me të edhe temperaturat e larta. Shumë emra të estradës tashmë…