Home / Tag Archives: shyhretja

Tag Archives: shyhretja

Shyhretja del me Engjin dhe shoqen për kafe, pamjet e tyre marrin gjithë vëmendjen

Shyhrete Behluli dhe vajza e saj, Engjëllusha janë dy prej këngëtareve më aktive të muzikës popullore. Ato janë shumë të pranishme në mbrëmje e koncerte sin ë Kosovë ashtu edhe në diasporë, përcjell ORAinfo. E këto ditë atop o qëndrojnë jashtë vendit të dyja, dhe nga atje kanë postuar foto të ndryshme. E sot, Shyhretja ka postuar një foto ku shihet se ka dalë me vajzën e shoqen për kafe, e ajo që bie në sy janë pamjen e tyre pa grim./ORAinfo/

Read More »

Nënë e bijë, kështu vallëzojnë Shyhretja me Njomzën

Shyhrete Behluli është një ndër këngëtaret më të pëlqyera të muzikës popullore. Ajo është një ndër më aktivet si në këngë të reja ashtu edhe në mbrëmje të ndryshme, shkruan ORAinfo. Krahas kësaj ajo është shumë aktive në rrjete sociale, e sidomos në Instagram. Para dy ditësh, vajza e saj, Njomza ka organizuar një festë për lindjen e djalit. E në një foto që e ka postuar sot Njomza, shihet ajo dhe nëna e saj duke vallëzuar së bashku./ORAinfo/

Read More »