Home / Tag Archives: shyhretja

Tag Archives: shyhretja

Shyhretja gjen qetësinë pranë këtij personi

Shyhrete Behluli, ka lënë gjurmë të pashlyera në skenën muzikore. Ndër këngëtaret më të popullarizuara, me emër të ngritur tash e sa vite dhe të dëshmuar në skenën muzikore është e mirënjohura Shyhrete Behluli shkruan Kosovarja. Zëri saj dita-ditës po i vulos sukseset e saj të njëpasnjëshme. Në zemrat e …

Read More »