Sinan Hoxha me dedikim të veçantë për bashkëshorten

Të njëjtit janë të lidhur prej shumë vitesh Partnerja e këngëtarit Sinan Hoxha, Andrra Destani, ditën…

Emocionohet Andrra, Sinani i bëri këtë dedikim të veçantë

Sinani dhe Andrra janë njëri prej çifteve më të dashura për publikun. Partnerja e këngëtarit Sinan…

Pas lindjes, Andrra publikon foto të tjera djalit, kaq i ëmbël është

Andrra Destani sjellë foton e dy djemve Ansit dhe Ayanit Andrra Destani është bërë nënë për…

Andrra dhe Sinain bëhen prindër për herë të dytë, publikojnë foton e parë të foshnjës

Sinan Hoxha dhe Andrra Destani bëhen prindër për herë të dytë. Këngëtari i njohur, Sinan Hoxha…

Simpatia për Sinan Hoxhën dhe Anën e “Përputhen” fut në sherr çiftin/ Gruaja tenton të vetëvritet, burri e dhunon

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në kryeqytet, ku simpatia e një gruaje për këngëtarin Sinan…

Djalë apo vajzë? Andrra zbulon gjininë e foshnjes

Përmes rrjeteve sociale, Andrra Destani, bashëshortja e këngëtarit Sinan Hoxha bëri të ditur se është në…

Sinan Hoxha shkon te vjehrra, do të befasoheni çka i gatoi për drekë

Ja çfarë i gatuan vjehrra Sinan Hoxhës. Sinan Hoxha e Andrra Destani janë dyshja simpatike që…

Andrra Destani në zi, i vdes njeriu i shtrenjtë

Andrra Destanit i vdes njeriu i shtrenjtë. Andrra Destani, bashkëshortja e këngëtarit të njohur Sinan Hoxha,…

U tha se po bëhet baba për herë të dytë, vjen reagimi i papritur nga Sinan Hoxha

Sinan Hoxha reagon pas lajmit se po bëhet baba për herë të dytë. Së fundmi po…

Djali i Sinanit është bërë për të shkuar në shkollë, shikoni kujt i ka ngjarë ai

Këngëtari i njohur Sinan Hoxha dhe Andrra Destani janë një nga çiftet më të dashura për…