Klubet nga Serie A kanë një lajm të keq për lojtarët e tyre

Klubet e Serie A u kërkojnë lojtarëve të reduktojnë pagat e tyre! Pas Interit, tani të…

Dy gjigantët evropianë e duan transferimin e De Ligt

Sipas Tuttosport, ditë më parë Juventusi ka refuzuar dy oferta nga Barcelona dhe Chelsea. Qendërmbrojtësi u…

Tomori takohet me Maldinin në Casa Milan, çfarë vendimi është marrë?

Milani ka disa situata të pasigurta për të vlerësuar në funksion të sezonit të ardhshëm. Në…

Juventus, PSG dhe Real Madridi po bëjnë mega biznes

Trekëndësh marrëveshje – Juventus, PSG dhe Real Madridi po bëjnë mega biznes. Sipas Tuttosport, PSG mund…

Inter në krizë financiare, ‘detyrohet’ të kërkojë para nga partnerët e menaxhmentit Elliot!

Pronari i Interit, Suning ka kërkaur para nga partnerët e Menagment Elliott, ndërsa shqetësimet financiare rriten.…

Revulocion te Juventus, priten katër transfere të mëdha

Katër lojtarët të cilët Juventus dëshiron t’i transferojë. Zonja e Vjetër do të fillojë një proces…

Ndeshja ndaj Portos, Juventusi me ankesa të shumta ndaj gjyqtarit

Juventusi me ankesa të shumta ndaj gjyqtarit të ndeshjes me Porton. Sipas Tuttosport, Juventus është bezdisur…