Ish-ministri publikon foton e pacientit me Covid-19: Edhe të sëmurët rëndë me COVID-19 mund të shpëtohen!

Ish-ministri i Shëndetësisë, Tritan Shehu, publikon foton e një pacienti me koronavirus që ndonëse ka qenë…

Agron Shehaj dhuron respiratorë dhe pajisje jetike për spitalin COVID 2, shefja e reanimacionit: Po shpëtojnë jetë

Politikani dhe sipërmarrësi Agron Shehaj i ka dhuruar dy pajisje respiratore dhe një aparat dializë Spitalit…