Zlatan e dëshiron transferimin e këtij sulmuesi në Milan

Zlatan Ibrahimovic: Milani ka nevojë për Giroud. Zlatan Ibrahimovic, sulmuesi i Milanit, i ka mirëpritur thashethemet…

Milani mund të futet në histori të futbollit – ama për të keq

Milan mund të hyjë në histori pasi që mund të bëhet skuadra e dytë që nuk…

Kjo i ndodh veç Milanit

Ironia e Milanit, “Rossonerët” kanë rekord më të mirë si mysafirë sesa vendas në vitin 2021.…

“E padrejtë ajo që po i bëhet Piolit”

Do të jetë një fundsezoni i zjarrtë për Milanin. Kuqezinjtë kanë rënë në vend të pestë…

Superliga Evropiane mund të ishte shpresa e vetme për Milanin

Superliga Evropiane mund të ketë qenë mënyra e vetme e Milanit për të luajtur futboll elitar…

Formacionet zyrtare: Milan- Genoa

Milani kërkon fitoren e radhës ndaj Genoas, formacionet zyrtare. Milani është nikoqir i Genoas në kuadër…

Formacionet zyrtare: Parma- Milan

Milani luan për fitore në udhëtim te Parma, formacionet zyrtare. Parma dhe Milani kanë publikuar tashmë…