Superliga Evropiane mund të ishte shpresa e vetme për Milanin

Superliga Evropiane mund të ketë qenë mënyra e vetme e Milanit për të luajtur futboll elitar…

Publikohet dokumenti, klubet që largohen nga Superliga duhet të paguajnë dëmshpërblim

Lajmi se klubet që duan largimin nga Superliga Evropiane mund të paguajnë një shumë të madhe…

Barcelona zyrtarisht nuk largohet nga Superliga

Barcelona vendos, zyrtarisht nuk largohet nga Superliga. 10 klube u tërhoqën nga Superliga Evropiane pas presionit…

ZYRTARE: AC Milan largohet nga Superliga Evropiane

Pas Interit, edhe AC Milan ka njoftuar me largimin nga Superliga Evropiane. Pas Atletico Madridit dhe…

Agnelli pranon se Superliga Evropiane mori fund

Andrea Agnelli, presidenti i Juventusit ka pranuar se Superliga Evropiane nuk mund të vazhdojë siç ishte…

Lajmi i fundit: Gjiganti i Serie A largohet nga Superliga Evropiane

Interi tërhiqet nga Superliga Evropiane. Interi ka konfirmuar se është tërhequr nga Superliga Evropiane, duke u…

Punë e kryer: Pezullohet Superliga Evropiane

Pezullohet Superliga Evropiane. Superliga Evropiane është pezulluar, vetëm 48 orë pasi e njoftoi krijimin, për shkak…

Shpërbëhet Superliga

72 orë pas ardhjes në jetë të Superligës Evropiane, ajo mund të shpërbëhet. Në Angli raportohet…

ZYRTARE: Manchester City tërhiqet nga Superliga Evropiane

Tashmë është zyrtare. Manchester City është tërhequr zyrtarisht nga Superliga Evropiane, raporton Gazeta Express. “Manchester City…

Manchester City tërhiqet nga Superliga

Superliga Evropiane sapo ka lindur, por vetëm pak kohë ka provokuar një tërmet të madh dhe…