Shifër e lartë e të infektuarve në Maqedoni

Bilanci 24 orësh i COVID-19 në Maqedoni. Ministria e Shëndetësisë bërë të ditur se gjatë 24…

Situatë alarmante në Maqedoninë e Veriut, 31 viktima dhe 977 raste të reja me koronavirus

Janë konfirmuar 977 raste të reja me koronavirus në Kosovë. Ministria e Shëndetësisë bëri të ditur…

Maqedonia e Veriut sërish rekord infektimesh me COVID-19, humbin jetën 10 pacientë

Maqedonia e Veriut vijon të raportojë shifra shumë të larta të rasteve të reja me COVID-19.…

Rekord i zi në Maqedoni, sot 870 të infektuar me koronavirus

Rekord i ri në Maqedoni me raste të reja me COVID-19, 870 të infektuar të rinj.…

Maqedoni, humbin jetën shtatë pacientë dhe regjistrohen 163 raste të reja me COVID-19

Ministria e Shëndetësisë bëri të ditur se në 24 orët e fundit janë bërë 1.721 testime…

Regjistrohen 98 raste të reja me COVID-19 në Maqedoni

Gjatë 24 orëve të fundit janë bërë 1.253 testime dhe janë regjistruar 98 raste të reja…

Maqedonia e Veriut me 1.920 raste aktive me coronaviurs

Gjatë ditës së djeshme u regjistruar 140 raste të reja, me çka numri i rasteve aktive…

Regjistrohen 140 raste të reja me COVID-19 në Maqedoni

Gjatë 24 orëve të fundit janë bërë 1.507 testime për coronavirus dhe janë regjistruar 140 raste…

Regjistrohen 137 raste të reja me coronavirus në Maqedoni

Ministria e Shëndetësisë bëri të ditur se gjatë 24 orëve të fundit nga 1.414 testime janë…