Rama negociator mes Turqisë dhe Greqisë?! Ministri i Jashtëm turk zbulon ftesën e kryeministrit shqiptar

Ministri i Jashtëm i Turqisë, Mevlüt Çavuşoğlu, ka ftuar Greqinë për mbledhjen e parë të bisedimeve…