Modelja ruse e fton Don Xhonin në Rusi

Don Xhoni ka arritur edhe audiencë ndërkombëtare. Disa këngë të tij janë bërë virale në rrejtin…

“Nuk më kapni dot”, sfidonte policinë me videot në Tik Tok dhe me Kanun, kapet Mirko Ari

Policia italiane ka arrestuar të shumëkërkuarin Mirko Rosa, i cili njihej ndryshe si Mirko Ari. Ish…

Tragjedi në Itali/ Vdes 10 vjeçarja, mbyti veten me rrip për të realizuar sfidën e Tik Tok

Itali – Një vajzë e vogël, e moshës 10 vjeçare humbi jetën për shkak të një…

Pas ribashkimit, Loredana flet për herë të parë për Mozzik

Loredana flet për herë të parë për Mozzik pas ribashkimit. Prej më shumë se një viti…

15 vjeҫarja humb jetën tragjikisht pasi bëri sfidën në ‘Tik Tok’

Bëri sfidën e ‘Tik Tok’, humb jetën tragjikisht 15-vjeçarja. Një 15-vjeçare nga Amerika ka humbur jetën…

Bëri sfidën e ‘Tik Tok’, humb jetën tragjikisht 15-vjeçarja

Benadryl është një medikament pa recetë që trajton alergjitë dhe ftohjen. Por sipas ekspertëve, konsumimi në…

15-vjeçarja vdes nga mbidoza pasi tentoi sfidën e “Tik-Tok”

Një 15-vjeçare amerikane ka humbur jetën pasi tentoi të realizonte një “sfidë” që po qarkullon mes…