Vorë/ Shoferi humb kontrollin e mjetit dhe përplaset me trafikndarësen, humb jetën tragjikisht babai i tij

Një aksident me pasoja fatale ka ndodhur pak më parë në fshatin Gjokaj në Vorë, ku…

Grabitet me armë pika e dhënies së kredive në Tiranë, policia ngre pika kontrolli në hyrje-dalje të qytetit

Një pikë dhëniesh kredie në zonën e Brrylit në Tiranë ka rënë pre e një grabitje…

Tiranë, të shtëna me armë zjarri, plagoset një person

Një person është plagosur në këmbë pas të shtënave me armë zjarri në zonën e “Astirit”…