“Mori 2 mijë lekë vetëm për të futur telefonin në spital”, zbardhen detaje të reja, Tire Alldervishi merr dënimin

Sanitarja që u shtir si infermiere dhe zhvati 8 milionë lekë nga një vajzë që kishte…

“Ta dhamë votën të na shpëtoje jo të na vdisje”, Rama reagon pas skandalit të sanitares tek Shefqet Ndroqi

Kryeministri Edi Rama ka qenë sot bashkë me ministren Manastirliu për vizitë tek depoja farmaceutike në…