“Mori 2 mijë lekë vetëm për të futur telefonin në spital”, zbardhen detaje të reja, Tire Alldervishi merr dënimin

Sanitarja që u shtir si infermiere dhe zhvati 8 milionë lekë nga një vajzë që kishte…